reklama@czarneckistudio.pl 505 809 552

Reklama Łęczna

Leczna24.pl jako jeden z najstarszych i najpopularniejszych serwisów informacyjnych w Łęcznej dociera każdego tygodnia do tysięcy użytkowników! Zaprezentuj im swoją ofertę!

reklama u nas to:

dotarcie do nowych klientów ze swoją ofertą
pomoc w przygotowaniu materiałów reklamowych
wzmacnianie wizerunku marki
interaktywny charakter reklam
szeroki wybór dostępnych jednostek reklamowych
relatywnie niski koszt

Artykuł sponsorowany POLECAMY

Treść sponsorowana publikowana jako artykuł w serwisie. Może zawierać dowolnie długą treść, zdjęcia, mapki, a nawet materiały wideo. W czasie emisji przeplatana jest ze zwykłymi artykułami na głównej stronie serwisu. Link do artykułu trafia na facebookowy profil serwisu.

Artykuł przygotowany jest na podstawie tekstu przesłanego przez zleceniodawcę i stara się odzwierciedlać to, co zostanie przesłane w pliku doc (lub podobnych). Przed emisją jego podgląd jest wysyłany do akceptacji. Wymagane jest jedno, poziome zdjęcie/grafika, która będzie zdjęciem tytułowym.

Tydzień emisji artykułu sponsorowanego to koszt 120 zł netto

MAXBILLBOARD

Banner wyświetlany w górnej części serwisu na niemal każdej jego podstronie. Widoczny bezpośrednio po wejściu na stronę. Reklama wyświetlana jest w rotacji z maksymanie czterema innymi bannerami (rotacja 20%).

wymiary maksymalne: 950x300px. (wymiary alternatywne: 950x200px; 750x200px 750x100px)
Plik: jpg/gif/png do 250 KB
polozenie

Tydzień emisji bannera to koszt 120 zł netto

NAVIBOX

SKYSCRAPER

Reklama wyświetlana bocznej kolumnie. Szczególnie dobrze widoczna w przypadku odwiedzania strony poprzez urządzenia mobilnePonad dwukrotnie większa od wyświetlanej w tym samym miejscu reklamy Navibox Wyświetlana jest w rotacji z maksymanie czterema innymi bannerami (rotacja 20%).

wymiary maksymalne: 600x1200px
Plik: jpg/gif/png do 250 KB

Tydzień emisji bannera to koszt 80 zł netto

In-Article

Reklama wyświetlana w treści artykułów (po treści - przed komentarzami). Reklama dodawana BEZ ROTACJI. Dodając reklamę w tym miejscu będzie ona wyświetlana przy każdym artykule zwykłym, w któym dostępne jest to miejsce reklamowe.

wymiary maksymalne: 750x200px
Plik: jpg/gif/png do 200 KB
polozenie

Tydzień emisji bannera to koszt 120 zł netto

Gazetka / Ulotka reklamowa

Jej pierwsza strona będzie losowo pokazywana spośród dostępnych gazetek/ulotek na głównej stronie serwisu. Jedna cena bez względu na ilość stron

format A4 lub zbliżony
poziom lub pion
do 24 stron (150 KB / strona)
Plik: jpg/gif/png

Tydzień emisji to koszt 7 zł netto

BUTTON

Widoczna przy każdym odświerzeniu strony reklama w bocznej kolumnie serwisu (pod reklamą Navibox / Skyscraper. Bardzo atrakcyjna dla długotrwałych emisji.

wymiary: 600x120px.
Plik: jpg/gif/png do 120 KB

Tydzień emisji to koszt 49 zł netto

Inne formy reklamy / umieszczania informacji

  • Nekrolog/Kondolencje - grafika o szerokosci 680 pikseli i wysokości do 300 pikseli umieszczona na głównej stronie serwisu pomiedzy artykułami sponsorowanymi (litera I), a listą artykułów zwykłych. Cena za tydzień emisji: 80 zł netto

Oferujemy niestandardowe kampanie reklamowe dostosowane do Państwa potrzeb. Za dodatkową opłatą jesteśmy również w stanie przygotować projekty reklam według ustalonych wytycznych.

Ilość miejsc reklamowych w serwisie jest ograniczona.
Zarezerwuj miejsce już teraz!

Masz pytania? pisz: reklama@czarneckistudio.pl